Hueman - en to fr translation catalogue (36 entries)

en: The page you are trying to reach does not exist, or has been moved. Please use the menus or the search box to find what you are looking for.
fr: La page à laquelle vous essayez d'accéder n'existe pas ou a été déplacée. Mercid'utiliser les menus ou la fonction de recherche pour trouver ce que vous cherchiez.

en: No Responses
fr: Pas de commentaire

en: 1 Response
fr: 1 commentaire

en: % Responses
fr: % commentaires

en: Comments
fr: Commentaires

en: All Rights Reserved.
fr: Tout droits réservés

en: Powered by
fr: Propulsé par

en: Theme by
fr: Théme par

en: For the term
fr: Pour le terme

en: Please try another search:
fr: Merci d'essayer une autre recherche

en: To search type and hit enter
fr: Taper le texte de recherche ici

en: Expand Sidebar
fr: Afficher la barre latérale

en: More
fr: Suite

en: Follow:
fr: Suivre :

en: by
fr: par

en: Pages:
fr: Pages

en: Tags:
fr: Mots-clés

en: Recent Posts
fr: Billets récents

en: Popular Posts
fr: Billets populaires

en: Recent Comments
fr: Commentaires récents

en: Tags
fr: Mots-clés

en: says:
fr: Dites:

en: Search result
fr: Résultat de la recherche

en: Search results
fr: Résultats de la recherche

en: Error 404.
fr: Erreur 404

en: Page not found!
fr: Page introuvable

en: Author:
fr: Auteur:

en: Category:
fr: Catégorie:

en: Tagged:
fr: Marqué:

en: Daily Archive:
fr: Archive quotidienne:

en: Monthly Archive:
fr: Archive mensuelle:

en: Yearly Archive:
fr: Archive annuelle:

en: Next story
fr: Billet suivant

en: Previous story
fr: Billet précédent

en: You may also like...
fr: Vous devriez aussi apprécier

en: Share
fr: Partager
